Referencie

Prípadová štúdia Webdesign pre PEM Haly

Klient

PEM Haly

Projekt

Web design, Web developement, PPC

Výstup

Web stránka www.pem-haly.sk

V Ý Z V A

Spoločnosť PEM - Haly s.r.o. nás oslovila za účelom tvorby novej web stránky v čase, keď už mali slovenskú mutáciu korporátnej web stránky www.pem.com

Hlavnými cieľmi bolo:

  • Vytvoriť korporátny design s jednoduchou orientáciou na stránke
     
  • Optimalizovať web pre mobilné zariadenia - responzívny web
     
  • Zvýšiť návštevnosť a konkurencieschopnosť webu, ako aj počet potenciálnych zákazníkov
     
  • Zvýšiť množstvo konverzií v podobe dopytov na cenové kalkulácie pre výstavbu oceľových hál
Montované haly od PEM Haly
Montovaná oveľová hala od PEM Haly pre spoločnosť Hydraflex

 

PREČO iMPROVE?

PEM Haly videli aké web stránky na mieru sme vytvorili pre našich klientov. Vzhľadom na to, že aj oni robia montované haly na mieru, vedeli, že táto cesta im bude vyhovovať. Navyše sme im vedeli zastrešiť kompletné digitálne služby, ktoré boli nevyhnutné po spustení web stránky - PPC a SEO.

PEM PC verzia

 

R I E Š E N I E

Navrhli sme a pripravili novú webovú stránku pre PEM Haly, ktorá bola moderná, s jednoduchou navigáciou a bola SEO friendly, aby sme pomocou nej zvýšili organické hodnotenie vo výsledkoch vyhľadávani v Googli na národnej (SK) úrovni.

V organických výsledkoch vyhľadávania sa web stránka zobrazuje na prvých pozíciách v Googli pre kľúčové slová oceľové haly, montované haly a iné.

Stránka referencií bola dôležitou súčasťou ich webových stránok. PEM Haly chceli ukázať svojim zákazníkom priebeh výstavby montovanej haly od výkopových prác až po odovzdanie konečnej staby. Ich zákazníci si tak môžu priamo na webe kontrolovať priebeh výstavby podľa dôležitých míľnikov stavby.

Nová webová stránka obsahuje aj 3D konfigurátor, ktorý je veľmi zaujímavým zdrojom potenciálnych zákazníkov, ktorí si môžu sami vyskladať haly podľa ich predstáv a samotnú špecifikáciu odošlú priamo do PEM Haly. 3D konfigurátor bol implementovaný ako externá služba od HiStruct.

Neskôr boli spustené aj virtuálne prehliadky oceľových hál, aby si potenciálni zákazníci vedeli lepšie predstaviť samotné detaily, ktoré boli pri výstavbe oceľových hál použité.

V Ý S L E D O K

PEM Haly zaznamenali výrazný nárast predaja vďaka ich novej web stránke.

Prostredníctvom implementácie "cieľov" v službe Google Analytics môžeme vidieť, že veľa ľudí využíva formuláre na Plánovanie haly a tiež  3D konfigurátor, čo prináša viac dopytov a teda viac potenciálnych zákazníkov.

Web stránke pre PEM Haly
Web stránka optimalizovaná pre desktop, tablet, mobil
Navštívte web stránku!

Web stránka

055 303 6342
Idanská 39, Košice