Služby

Digitálne služby, ktoré prinášajú výsledky

V iMPROVE vám ponúkame komplexný prístup k rastu vašej značky v online svete.

Web design

Tvoríme

Upútajte vašich zákazníkov už v prvých sekundách.

Veríme, že dizajn nie je len o estetike, ale o vytvorení jedinečného zážitku pre užívateľa. Pretože dobrý dizajn znamená dobrý biznis.

 

Web developement

Staviame

Pužitím najnovších technológií staviame výkonné weby.

Používame rozšírené jazyky a nástroje PHP, MySQL, CSS3, HTML5, Javascript. Našou doménou je integrácia systému Drupal CMS na správu obsahu webu, na ktorom môže bežať vaša firemná prezentácia, e-shop alebo spravodajský portál.

E-commerce

Predávame

Prevádzkujte vlastný elektronický obchod a rozšírte predaj produktov na internet.

Prostredníctvom našich riešení dokážete spravovať internetový obchod vo vlastnej réžii aj bez odborných a technických znalostí. Hlavnými výhodami sú neporovnateľne nižšie náklady na prevádzku a vyššia efektivita oproti klasickému obchodu. Najdôležitejšou výhodou je však non-stop prevádzka, 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

SEO optimalizácia

Optimalizujeme

Dajte užívateľom možnosť dozvedieť sa o Vás a získajte nový zdroj zákazníkov.

Optimalizácia pre vyhľadávače, známa aj pod skratkou SEO posunie Váš web vo vyhľadávačoch ako je Google na prvé miesta. Vďaka tomu Váš web uvidí viac potenciálnych klientov, ktorí hľadajú Vaše produkty alebo služby.

Sociálne siete

Spájame

Pridajte sa a rozšírte tak vaše publikum pomocou marketingu na sociálnych sieťach.

Nikdy predtým nebolo jednoduchšie vytvoriť osobné vzťahy k vašej značke, spravovať vašu povesť a spojiť sa s existujúcimi, potenciálnymi a budúcimi zákazníkmi, ako teraz.

 

PPC marketing

Inzerujeme

Využite cielenú návštevnosť vášho webu.

Platené vyhľadávanie je dôležitou súčasťou online marketingu. Zabezpečíme vám kompletnú správu PPC kampaní, remarketingových kampaní, reklamu v zobrazovacej sieti apod.

055 303 6342
Idanská 39, Košice